УСПЕХ НАШИХ ТРЕЋАКА НА МЕЂУНАРОДНИ ДАН ДЕТЕТА
Поводом Међународног дана детета, који се широм света обележава 20. новембра, у просторијама Библиотеке „Глигорије Возаровић“ у Сремској Митровици одржана је инспиративна креативна радионица под називом „Имам право да читам, пишем и сликам ћирилицу“. Овај догађај окупио је талентоване ученике трећих разреда који су кроз уметнички израз славили лепоту нашег писма.
Нашу школу су на овом такмичењу достојно представљали Милица Милинковић, Маша Дронић, Елена Савић, Давид Доскочи и Јанг Сјаојен. У изузетно јакој конкуренцији креативних радова, наша ученица Јанг Сјаојен освојила је високо треће место!
Честитамо Јанг на награди, а свим нашим представницима похваљујемо радове и труд. Поносни смо што наши ученици на овако леп начин чувају ћирилицу и показују да су машта и знање највећа дечја права.